СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Hannoversche Allgemeine Zeitung
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

EU friert Konto von Janukowitsch ein

Резюме:

Die Krim-Krise bleibt gefährlich. Die EU friert als Reaktion auf das gewaltsame Vorgehen ukrainische Konten ein. Bundeswirtschaftsminister Sigmar Gabriel (SPD) versucht, in Moskau zu vermitteln. Ein Überblick über die Ereignisse rund um den Krim-Konflikt in der Ukraine.

Посилання:http://www.haz.de/Nachrichten/Politik/Deutschland-Welt/Ticker-zum-Konflikt-auf-der-Krim-EU-friert-Konto-von-Viktor-Janukowitsch-ein
google translate:  переклад
Дата публікації:06.03.2014 10:05:00
Автор:[email protected] (Ralf Heußinger)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:06.03.2014 9:00:29
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014