СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Leeuwarder Courant
Мова:19 (Dutch / Nederlands)
Заголовок:

Janoekovitsj kan niet meer bij Europees geld

Резюме: BRUSSEL - De Europese Unie (EU) heeft de rekeningen van de verdreven Oekraïense president Viktor Janoekovitsj bevroren. Ook voormalig premier Mykola Azarov, twee oud-ministers uit diens kabinet en het vroegere hoofd van de veiligheidsdiensten staan op de lijst die de EU donderdag publiceerde. Zij kunnen niet meer bij hun tegoeden op Europese bankrekeningen.
Посилання:http://www.lc.nl/algemeen/buitenland/article16686963.ece/Janoekovitsj-kan-niet-meer-bij-Europees-geld
google translate:  переклад
Дата публікації:06.03.2014 3:43:13
Автор:
Url коментарів:http://www.lc.nl/algemeen/buitenland/article16686963.ece/Janoekovitsj-kan-niet-meer-bij-Europees-geld#articleComments
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:06.03.2014 9:08:54
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014