СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Wiesbadener Kurier
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Überschattet vom politischen Konflikt starten Paralympics in Sotschi

Резюме:Krasnaja Poljana (dpa) - Überschattet vom politischen Konflikt zwischen Russland und der Ukraine beginnen heute in Sotschi die 11. Winter-Paralympics. Rund 550 Athleten aus 46 Nationen werden ...
Посилання:http://www.wiesbadener-kurier.de/sport/ueberschattet-vom-politischen-konflikt-starten-paralympics-in-sotschi_13939664.htm
google translate:  переклад
Дата публікації:07.03.2014 7:10:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Kirn
Додано:07.03.2014 6:02:24
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014