СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Donaukurier
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Friedensbotschaft von ukrainischem Paralympics-Team

Резюме:Rosa Khutor (AFP) Während die Krise in ihrem Heimatland weiter schwelt, ist die ukrainische Paralympics-Mannschaft im Olympischen Dorf im russischen Sotschi empfangen worden. Die Athleten riefen "Frieden für die Ukraine", nachdem sie die Nationalhymne gesungen hatten.


Посилання:http://www.donaukurier.de/nachrichten/topnews/Ukraine-Russland-Konflikte-Friedensbotschaft-von-ukrainischem-Paralympics-Team;art154776,2887364
google translate:  переклад
Дата публікації:07.03.2014 10:52:30
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:07.03.2014 9:00:22
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014