СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Bild
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Trotz Krim-Krise - Ukraine startet bei Paralympics

Резюме:Karl Quade (r.), Chef de Mission, umarmt am Donnerstag den Präsidenten des ukrainischen Paralympischen Komitees Waleri Suschkjewitsch Die Mannschaft der Ukraine nimmt trotz der Krim-Krise an den 11. Winter-Paralympics in Sotschi (7. bis 16. März) teil.
Foto: PrivatПосилання:http://www.bild.de/sport/mehr-sport/paralympics-winterspiele-2014/ukraine-team-startet-in-sotschi-34970270.bild.html
google translate:  переклад
Дата публікації:07.03.2014 12:48:07
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Ukraine;Paralympics Winterspiele 2014;Sport Mix;Headlines
Додано:07.03.2014 11:12:33
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014