СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Süddeutsche Zeitung
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Ukrainisches Team bei den Paralympics: Ausgerechnet jetzt

Резюме:
2014 Paralympic Winter Games - Previews: Day - 4, Dennis Grombkowski / Getty Images

Einfach ein paar Medaillen gewinnen und glückliche Sportler sein? So einfach ist das nicht mehr - und so einfach will es sich die Paralympics-Team der Ukraine auch nicht machen. Die Sportler nutzen die Eröffnung des Paralympischen Dorfes zu einer Demo in eigener Sache.

Посилання:http://www.sueddeutsche.de/sport/ukrainisches-team-bei-den-paralympics-ausgerechnet-jetzt-zu-gast-beim-grossen-nachbarn-1.1906525
google translate:  переклад
Дата публікації:07.03.2014 13:10:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:07.03.2014 12:00:47
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014