СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Jewish Telegraphic Agency
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

Sacha Baron Cohen a Jewish parliamentarian? One reason to doubt new Euro Jewish parliament

Резюме: The farcical selection of candidates for a new European Jewish Parliament has Jewish leaders deriding the latest attempt by Ukrainian Jewish billionaires Igor Kolomoisky and Vadim Rabinovitch to become European Jewish leaders.
Посилання:http://www.jta.org/news/article/2011/10/24/3089934/sacha-baron-cohen-a-jewish-parliamentarian-one-reason-to-doubt-new-euro-jewish-parliament#When:18:00:00Z
google translate:  переклад
Дата публікації:24.10.2011 23:17:19
Автор:Toby Axelrod
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:24.10.2011 23:17:19

ПерекладСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014