СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Novinky
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Češi mezi elitou: Macek a Rath se dostali do žebříčku politických rváčů

Резюме:Dění na české politické scéně zaujalo zahraniční tisk, ovšem nikoli v dobrém. Britský zpravodajský server Guardian sestavil galerii bitek mezi politiky. Vedle peroucích se kolumbijských, ukrajinských nebo jihokorejských poslanců se umístili Miroslav Macek a David Rath kvůli facce z roku 2006.

Посилання:http://novinky.cz.feedsportal.com/c/33064/f/534746/s/199c33cd/l/0L0Snovinky0Bcz0Cdomaci0C2487480Ecesi0Emezi0Eelitou0Emacek0Ea0Erath0Ese0Edostali0Edo0Ezebricku0Epolitickych0Ervacu0Bhtml/story01.htm
google translate:  переклад
Дата публікації:27.10.2011 16:47:02
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:28.10.2011 2:03:09
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014