СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Gmünder Tagespost
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

DAS POLITISCHE BUCH: Die Dynamik des Massenmordens

Резюме:Ukraine, Sommer 1941: Nach dem Überfall auf die Sowjetunion rücken die deutschen Truppen vor, in wenigen Wochen ist die ukrainische Stadt Berditschew eingenommen. Den Besatzern folgen die Todeskommandos, die in diesem Zentrum des jüdischen Lebens etwa 18 000 Juden, ein knappes Drittel der Einwohner, ermorden werden. Was macht so etwas mit der Gesellschaft eines Städtchens welche Entwicklungen ...
Посилання:http://www.gmuender-tagespost.de/10331967
google translate:  переклад
Дата публікації:01.01.1970 2:00:00
Автор:[email protected] (Redaktion Gmuender Tagespost)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:16.01.2012 9:01:11
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014