СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Новинар
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Хакери атакуват Украйна и УЕФА заради убийствата на кучета

Резюме: Хакерите от групата Anonymous ще атакува Украйна и УЕФА. Новата  им операция ще се нарича OpUkraine.  От групата заявяват, че причината за атаката им е факта, че правителството в страната домакин на европейското по футбол 2012  и УЕФА избивали животни заради първенството. Според Anonymous до момента в Украйна са приспани 80 000 кучета. Властите обаче криели жестоките убийства и представяли фалшиви доклади пред медиите. Над 1 милион души са отправили молби към УЕФА и правителството на Украйна да бъдат спрени нехуманните действия срещу четириногите. Хакерите твърдят, че всичките милион искания са били отхвърлени. Според хакерите президентът на UEFA Мишел Франсоа Платини и украинският президент Виктор Янукович са единствените отговорни за "клането на животни" и сега хакерите плануват да отмъстят.  
Посилання:http://www.novinar.net/news/hakeri-atakuvat-ukrajna-i-uefa-zaradi-ubijstvata-na-kucheta_MzgxNjs1.html
google translate:  переклад
Дата публікації:25.01.2012 7:44:42
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:25.01.2012 9:06:44

ПерекладСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014