СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:The New York Times
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

Amid Ukraine Crisis, Fear of Vladimir Putin Extends to Soccer

Резюме:Transcripts from a magazine indicate the executives recoiled from making a decision on allowing three Crimean teams into Russian leagues.


Посилання:https://myaccount.nytimes.com/auth/login?URI=http://www.nytimes.com/2014/08/13/sports/soccer/amid-ukraine-crisis-fear-of-vladimir-putin-extends-to-soccer.html?partner=rss&emc=rss&_r=5&REFUSE_COOKIE_ERROR=SHOW_ERROR
google translate:  переклад
Дата публікації:13.08.2014 3:18:13
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Russia;Crimea (Ukraine);Ukraine;Embargoes and Sanctions;UEFA Champions League (Soccer);Putin, Vladimir V;World Cup 2018 (Soccer);Soccer
Додано:13.08.2014 2:11:37
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014