СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Süddeutsche Zeitung
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Fußball-EM in der Ukraine: Ablenkung von den wichtigeren Problemen

Резюме:
Hunde-Tötungen in der Ukraine, Sergey Dolzhenko / dpa

Vor der Fußball-EM empören sich Fans und Verantwortliche über den teils grausamen Umgang mit streunenden Hunden in der Ukraine. Alle geben sich empört, auch Vertreter des Fußballverbandes. Dabei dient die Debatte auch als Ablenkung von nicht weniger wichtigen Fragen - doch da hält sich die Uefa plötzlich zurück.Посилання:http://www.sueddeutsche.de/sport/fussball-em-in-der-ukraine-ablenkung-von-den-wichtigeren-problemen-1.1319978
google translate:  переклад
Дата публікації:27.03.2012 18:25:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:27.03.2012 19:01:35
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014