СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Stentor, De
Мова:19 (Dutch / Nederlands)
Заголовок:

Zeilexpeditie vermist bij Zuidpool

Резюме:

MOSKOU - Een Russisch-Oekraïense bemanning van een zeilschip wordt vermist op Antarctica. Dat liet een woordvoerder van de poolexpeditie vrijdag weten. Er is al sinds maandag geen contact meer met de acht bemanningsleden, die allerlei zeilrecords wilden breken. Het 29 meter lange schip Scorpius, dat in 1991 in Nederland is gebouwd, voer maandag tussen Argentinië en de Zuidpool.

Посилання:http://www.destentor.nl/regio/10812459/Zeilexpeditie-vermist-bij-Zuidpool.ece
google translate:  переклад
Дата публікації:06.04.2012 19:12:38
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:06.04.2012 20:22:06
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014