СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Darik Radio Дарик Радио
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Показват бита на бесарабските българи във фотоизложба

Резюме:Гостуваща фотоизложба „Теренни дневници от Бесарабия” ще се открие в дом-паметник „Йордан Йовков” от 17.00 часа. Експозицията е дело на Института за етнология и фолклористика с Етнографски музей при БАН и Регионално Исторически музей – Добрич и е резултат от тригодишен труд на екип от сътрудници, поставил началото на целенасочено и комплексно етноложко изучаване на бесарабските българи в Украйна. Ще бъде показан богат фотоархив с образци от всекидневието, празниците, обичаите в семейството и общността на бесарабските българи, както и репродуцир...


Посилання:http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=884162
google translate:  переклад
Дата публікації:10.04.2012 9:26:33
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Добрич
Додано:10.04.2012 10:14:21
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014