СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Klaipeda diena
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

[Lietuva] Jad Vašemo muziejus laukia dokumentų iš Kauno apie žydus tarpukariu

Резюме:

Naujus dokumentus apie žydų gyvenimą Rytų Europoje pradedantis skelbti Izraelio Jad Vašemo muziejus artimiausiu metu tikisi sulaukti dokumentų, kurie atskleistų Lietuvos žydų gyvenimą tarpukariu.

Anot laikraščio „Haaretz“, kitą savaitę Holokausto istoriją pasakojantis muziejus pradės skelbti dokumentus, kurie gauti susitarus su Baltijos šalių, Baltarusijos ir Ukrainos archyvais.

Tikimasi, kad nauja medžiaga, tarp kurios yra asmeniniai Holokaustą...

Посилання:http://klaipeda.diena.lt/naujienos/lietuva/jad-vasemo-muziejus-laukia-dokumentu-is-kauno-apie-zydus-tarpukariu-420831?utm_source=feed_reader&utm_medium=rss&utm_campaign=rss_feed
google translate:  переклад
Дата публікації:15.04.2012 11:15:00
Автор:
Url коментарів:0
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:15.04.2012 12:04:33
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014