СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:NRC Handelsblad
Мова:19 (Dutch / Nederlands)
Заголовок:

Ernest van der Kwast: Espresso met Viktor Janoekovitsj

Резюме:De Oekraïense president Viktor Janoekovitsj zegt dat zijn boeken bestsellers zijn, maar de boekhandel kan ze aan de straatstenen niet kwijt. ‘Daar is niks van waar,’ vertelt Janoekovitsj. ‘Ik heb afgelopen jaar 16,4 miljoen hryvnyas aan royalty’s verdiend.’ Hij neemt een slokje espresso. ‘Dat is zo’n 1,5 miljoen euro.’
Посилання:http://www.nrc.nl/vanderkwast/2012/04/19/espresso-met-viktor-janoekovitsj/?utm_campaign=rss&utm_source=syndication
google translate:  переклад
Дата публікації:19.04.2012 9:55:01
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:19.04.2012 10:01:59
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014