СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Rheinische Post
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Viele Menschen noch vermisst - Zahl der Flutopfer in Nepal steigt auf 17

Резюме:Bei den Springfluten im Westen Nepals sind nach Polizeiangaben am Wochenende 17 Menschen ums Leben gekommen. Weitere 47 Personen gelten als vermisst, haben die Katastrophe aber vermutlich nicht überlebt. Rettungskräfte suchten am Montag nach den Vermissten. Darunter seien auch drei ukrainische Touristen, teilte die Polizei mit. Ausgelöst wurden die Springfluten offenbar von einer Lawine am Annapurna.


Посилання:http://www.rp-online.de/panorama/ausland/zahl-der-flutopfer-in-nepal-steigt-auf-17-1.2821500
google translate:  переклад
Дата публікації:07.05.2012 7:56:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:07.05.2012 6:00:43
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014