СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Nederlands Dagblad
Мова:19 (Dutch / Nederlands)
Заголовок:

Dodental overstromingen Nepal omhoog

Резюме:KATHMANDU - Reddingswerkers in Nepal hebben tot dusverre zeventien lichamen geborgen van slachtoffers van de overstromingen in het noordwesten van het land. Dat heeft de Nepalese politie maandag gezegd. Nog eens 47 mensen worden vermist, onder wie drie personen uit Oekraïne. De politie gaat ervan uit dat de vermisten om het leven zijn gekomen.
Посилання:http://www.nd.nl/artikelen/2012/mei/07/dodental-overstromingen-nepal-omhoog
google translate:  переклад
Дата публікації:07.05.2012 10:00:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:07.05.2012 7:01:16
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014