СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Donaukurier
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Merkel bezeichnet Ukraine als "Diktatur"

Резюме:Für Kanzlerin Merkel ist die Ukraine eine Diktatur. Die dortige Regierung steht wegen ihres Umgangs mit der Oppositionellen Julia Timoschenko in der Kritik. Die inhaftierte frühere Ministerpräsidentin hatte am Vortag ihren Hungerstreik beendet.
Посилання:http://www.donaukurier.de/nachrichten/topnews/D-EU-Ukraine-Weissrussland-Regierung-Opposition-Justiz-Merkel-bezeichnet-Ukraine-als-Diktatur;art154776,2603914
google translate:  переклад
Дата публікації:10.05.2012 17:02:22
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:10.05.2012 14:04:54
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014