СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Mediapool.bg
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Ангела Меркел сравни Украйна с Беларус

Резюме: Канцлерът на Германия Ангела Меркел направи сравнение между Украйна и авторитарния й съсед Беларус и заяви, че двете страни "все още живеят под диктатура и репресии", предаде АП. Меркел каза тези остри думи в реч пред Бундестага във връзка с опитите на Берлин да осигури лечение на бившия украински премиер Юлия Тимошенко, която пребивава в затвора. Тимошенко прекрати вчера своята триседмична гладна стачка, обявена в знак на протест срещу упражнено срещу нея насилие от надзиратели. Преди това тя бе  преместена от затвора в Харков в местна болница заради болки в гърба, като лечението й преминава под надзора на невролог от берлинската клиника "Шарите". Германският външен министър Гидо Вестервеле каза, че предложението на Берлин към Киев Тимошенко да бъде пусната за лечение в Германия е още в сила. Министърът подчерта, че Германия иска бившият украински премиер да получи подходящо и продължително лечение. "Украйна трябва напълно да приеме демокрацията и върховенството на закона", заключи Вестервеле.
Посилання:http://www.mediapool.bg/ангела-меркел-сравни-украйна-с-беларус-news192812.html
google translate:  переклад
Дата публікації:10.05.2012 18:38:33
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Свят
Додано:10.05.2012 16:11:42
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014