СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Дневник (вестник)
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Ангела Меркел сравни Украйна с диктатура като тази в Беларус

Резюме:
Германският канцлер Ангела Меркел заяви в четвъртък, че Украйна е диктатура, която прилича на тази в Беларус, една от най-изолираните страни в Европа, съобщи Reuters. Това е едно от най-острите изказвания срещу бившата съветска република.

Меркел винаги е била явен критик на украинския президент Виктор Янукович най-вече заради отношението на властите към бившия премиер Юлия Тимошенко. "Днес в Германия и в Европейския съюз ние живеем в мир и свобода", каза канцлерът пред Бундестага по...

Посилання:http://www.dnevnik.bg/sviat/2012/05/10/1824900_angela_merkel_sravni_ukraina_s_diktatura_kato_tazi_v/?ref=rss
google translate:  переклад
Дата публікації:10.05.2012 18:50:00
Автор:Дневник
Url коментарів:http://www.dnevnik.bg/sviat/2012/05/10/1824900_angela_merkel_sravni_ukraina_s_diktatura_kato_tazi_v/?ref=rss#comments
Джерело:
Категорії (оригінал):1658
Додано:10.05.2012 16:14:16
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014