СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:КРОСС
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Меркел определи Украйна като "диктатура"

Резюме:Берлин, Германия /КРОСС/ Федералният канцлер на Германия Ангела Меркел изрази сериозната си загриженост към ситуацията в Беларус и Украйна. Според авторитетното германско издание "Ди Пресе" спрямо тях тя използва думи като "диктатура" и "репресии". Говорейки в Бундестага, Меркел обърна внимание на контраста между положението в Германия (където, както тя отбеляза, "хората живеят на свобода") и ситуацията в някои европейски страни. "В Украйна и Беларус, хората все още страдат от диктатура и репресии", подчерта тя. /НИ/
Посилання:http://www.cross.bg/1300140
google translate:  переклад
Дата публікації:10.05.2012 19:50:00
Автор:Агенция КРОСС
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):СВЕТЪТ
Додано:10.05.2012 17:12:03
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014