СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Фемен для Заходу - заглушка для реальних українських новин

18.08.2013 18:46:00
Автор: valeriy.drotenko 
Торжество профанації інтересу до України з боку Заходу  - інакше не можна назвати висвітлення новини, котру більш-менш пристойні українські медіа практично іґнорують (і небезпідставно).

Група західно-європейських мас-медіа (жовтих і не дуже) висвітлила новину - у Одесі було жорстоко побито активістів FEMEN. Вочевидь складність справжніх процесів (та відповідних їм подій) в Україні не вкладається у звичну парадигму аналізу, обробки й подачі новин у пересічній європейській  новинній аґенції.

Обізнаність новинарів тієї чи іншої країни можна міряти за тим, на якому місці ця новина про Україну; так, у німецькомовних та франкомовних країнах вона у топі, тоді як у Балтії та країнах Східної й Центральної Європи вона теліпається десь у хвості (а подекуди й взагалі відсутня) - тобто, не все настільки запущено...


Оригінал: Femen-Aktivistinnen schwer misshandelt
Рубрика(и): Фемен

Схожі публікації (27):Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014