СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Єгипет звинувачує трьох у контрабанді зброї

26.12.2011 21:47:37
Автор: Валерій Дротенко 

Генпрокурор Єгипту звинуватив двох ізраїльтян та одного українця у контрабанді зброї та спробах зробити до цього причетними єгипетські органи безпеки.

Згідно з оприлюдненою у понеділок заявою, їх судитиме надзвичайний безпековий трибунал.

Ці звинувачення є першою спробою притягти до відповідальності іноземців у зв'язку з насильством та безпорядками в країні, що виникла після повалення Мубарака.

Уряд країни часто звинувачував "невидиму руку" і зарубіжне фінансування у розпаленні ворожнечі між протестуючими та силами безпеки.

Кілька місяців тому, урядовці звинуватили одного ізраїльтянина у шпигуванні під час заворушень. Згодом його було звільнено.

Наразі, українця та одного арабо-ізраїльтянина тримають під вартою, ще одного ізраїльтянина ще не допитували, заявив прокурор.


Оригінал: Egypt charges 3 with smuggling weapons
Рубрика(и): Контрабанда
Першоджерело: AP
Відповідність дійсності:
Дата огляду: 26.12.2011 23:27:08

Hospodářské noviny (Czech Republic, Czech) На чеському кінофестивалі відзначили стрічку про контрабанду цигарок з України
На кінофестивалі у Карлових Варах приз за режисерську роботу ... 08.07.2017 20:52:00Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014