СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       



Помер творець Нутелли, Ферреро Роше і Кіндерсюрприза

15.02.2015 0:00:00
Автор: valeriy.drotenko 

На День Святого Валентина помер Мікеле Ферреро, котрий створив відому транснаціональну імперію з виробництва солодощів, винайшовши бренди Nutella, Ferrero Rocher, Kinder, та інші, 20-й мільярдер у світі (за версією Блумберґ), чиї статки оцінювали на рівні 26 млрд доларів - єдиний, хто перевершував Сільвіо Берлусконі, але, на відміну від того клоуна, був вельми набожною та не марнославною до публічної уваги людиною. З нагоди смерті, італійська «Кор’єрре Делла Сера» робить короткий огляд з життя мільярдера, котрий був не вельми публічним за життя.

Суттєвою частиною колориту Мікеле було те, що він завжди розмовляв п’ємонтським діалектом. Ніколи не прагнув отримати дипломів чи відзнак – завжди казав «Достатньо наявності здорового глузду». Ніколи не довіряв топ-менеджерам, і часто їх міняв. Існувало дві категорії працівників, яких він по-справжньому цінував, були хіміки й продажники. Ніколи не дивився у резюме – достатньо було погляду з-під задимлених окулярів; після «оглядин» слідував вердикт, неодмінно п’ємонтською говіркою, існувала навіть своя класифікація кандидатів. Зневажав «заучок» - них казав – «годяться лише для доручень», натякаючи на те, що в голові справжнього генія завжди існує певна частка хаосу, а також на його самостійність.

Сім’ї присвячував лише неділю, був помішаний на роботі. Відомий вислів – «іду до хіміків», - означав, що всю ніч пан Мікеле проведе у лабораторії, де разом із хіміками експериментуватуме зі смаками, варячи нові комбінації та тут же пробуючи, що вийшло, доки не досягнуть бездоганно досконалого смаку.

Фірму Ферреро започаткували його батько – пекар, – та дядько – фахівець із продажу. Пам’ятає свій перший день на роботі – йому потрібно було робити те, що називається «холодні продажі», - обходити з випічкою офіси й будинки, пропонуючи людям купити щось з його продукції. Казав, що у перший день не міг навіть розпочати розмову з потенційним покупцем, котрий його різко запитав «чого тобі треба» – каже, навіть не зміг запропонувати йому свій продукт.

Завжди тримався осторонь політики й ніколи навіть за неї не говорив. Відомий єдиний його вислів на цю тему: «я – соціаліст, але свій соціалізм я собі створюю сам».

P.S. Спробуйте мене тепер переконати, що маркетологи, котрі «напарили» Порошенкові назву для його торгівельної марки, не пройдисвіти і не шаромиги. 


Оригінал: La fabbrica, la Nutella, i successi. Morto Michele Ferrero, il magnate che parlava in dialetto
Рубрика(и): Петро Порошенко , Мікеле Ферреро , Кондитерка

Aftenposten (Norway, Norwegian) Петро Порошенко - правитель справжнього House of Cards
На думку журналіста Пера Андерса Йогансона з провідної норвез... 18.10.2016 9:28:13



Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014