СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Grenchner Tagblatt
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Täter gesteht Prügelattacke auf Buschauffeur in Ziegelbrücke

Резюме:Ein 24-jähriger Ukrainer, der am vergangenen Sonntagabend beim Bahnhof Ziegelbrücke SG einen Buschauffeur verprügelte, hat die Tat gestanden. Er hatte sich vom 60-Jährigen provoziert gefühlt und war deswegen ausgerastet.
Посилання:http://www.grenchnertagblatt.ch/blaulicht/taeter-gesteht-pruegelattacke-auf-buschauffeur-in-ziegelbruecke-114423775
google translate:  переклад
Дата публікації:14.10.2011 15:49:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:14.10.2011 18:01:35
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014