СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Actualno.com
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Украинска диагноза: емигрант

Резюме:Изправени пред пълна безизходица и липсата на перспектива у дома, милиони украинци обръщат гръб на родината си. Нерядко обаче надеждите им остават попарени - едно откритие, което много българи отдавна са направили. Често емигрантските истории представляват печален разказ. Като този за 29-годишната Ина Кусан. Счетоводителката от село Устешко, Западна Украйна, се омъжва и първоначално е щастлива. Със съпруга си Борис, току-що завършил следването си, кроят планове да спестяват за къща. Разбира се - на село, защото там имотите са по-евтини от тези в града.
Посилання:http://world.actualno.com/news_370956.html
google translate:  переклад
Дата публікації:09.12.2011 9:53:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Светът
Додано:09.12.2011 10:54:34

ПерекладСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014