СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:De Telegraaf
Мова:19 (Dutch / Nederlands)
Заголовок:

Dierenbeschermers tergen Oekraïne

Резюме:De Oekraïense premier Mikola Azarov is boos over suggesties van dierenbeschermers dat zijn land mentaal niet klaar is voor het Europees kampioenschap voetbal. Volgens de activisten gaan autoriteiten door met het massaal uitmoorden van zwerfhonden en andere dakloze beesten. Die zouden niet in het straatbeeld passen rond het door Oekraïne en Polen georganiseerde EK 2012.
Посилання:http://www.telegraaf.nl/buitenland/11875763/__Dierenbeschermers_tergen_Oekrane__.html?cid=rss
google translate:  переклад
Дата публікації:09.04.2012 15:23:57
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):buitenland
Додано:09.04.2012 16:01:50
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014