СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Actualno.com
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Меркел нарече Украйна диктатура като Беларус

Резюме:Германският канцлер Ангела Меркел заяви, че Украйна е "диктатура" и я свърза с Беларус, една от най-изолираните страни в Европа. Това е най-острото изказване на германския канцлер до момента срещу бившата съветска страна, предаде БГНЕС. Меркел е остър критик на украинския президент Виктор Янукович заради отношението му към намиращата се в затвора лидерка на опозицията Юлия Тимошенко.
Посилання:http://world.actualno.com/news_386127.html
google translate:  переклад
Дата публікації:10.05.2012 19:07:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Светът
Додано:10.05.2012 17:09:47
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014