СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Обшуки в M.E.Doc почалися майже одночасно зі спустошенням біткойнівського гаманця хакерів

05.07.2017 0:48:01
Автор: Валерій Дротенко 


Низка іноземних ЗМІ написали про сьогоднішні обшуки та вилучення серверів у компанії M.E.Doc. Новина подається в нейтральному ключі - компанія була "нульовою жертвою" вірусу. Паралельно повідомляється про те, що українська кіберполіція попередила другу хвилю атаки. Цитують мінінфраструктури Омеляна, голову кіберполіції Демидюка (на фото) та А.Авакова. Джерелом вказується AP (Associated Press).

Додаткової інтриги до цієї справи додає повідомлення експерта Kaspersky Lab Алекса Ґостєва про те, що біткойнівський гаманець, на котрий хакери вимагали переказування коштів з жертв зламу, було спустошено майже одночасно з офіційною заявою українських правоохоронців - це, однак, може свідчити як про можливу наявність агента хакерів чи витік інформації з органів, так і про уважність хакерів і їх вчасну реакцію на нейтралізацію "нульової жертви" вірусу.


Оригінал: Ukrainian police seize software company's servers
Рубрика(и): Вірус Petya

Схожі публікації (37):Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014