СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Олімпійську атлетку затримано через підозру в "фіктивному шлюбі"

29.03.2012 1:00:00
Автор: Валерій Дротенко 

Двоє олімпійців-стрільців з лука - фламандець Курт Де Бакер і українка Олена Кушнірук, покохали один одного з першого погляду. Однак, схоже на те, що голандська еміграційна служба більше полює на закохані пари, аніж на справжніх нелегалів, котрих чимало у Бельгії й котрі їдуть туди з заздалегідь злочинними цілями.

Молода олімпійка - Олена Кушнірук з української збірної, не знайшовши розуміння з тренерами, котрі відмовили їй у можливості перебувати в Бельгії ("член української збірної мусить тренуватися в Україні"), мусила зробити вибір на користь коханого і переїхати жити з до нього. Пара обережно бралася за розвиток стосунків і не мала наміру укладати офіційний шлюб, іншого способу легально залишатися у Бельгії для Олени не було.

Однак, через зволікання (в т.ч. і наших бюрократів) з видачею довідки про неперебування у шлюбі в Україні, бельгійська іміграційна служба швиденько заарештувала Олену.

 Адвокат пари стверджує, що не лише на нього Олена і Курт справляють враження по-справжньому закоханих. "Фіктивним шлюбом тут і не пахне", - стверджує той, - "а от наша іміграційна служба уже не вперше присікується до подібних випадків, замість робити справжню роботу - себто, ловити нелегалів-кримінальних злочинців, якими тут кишить". Адвокат переконаний, що ця справа може мати перспективу, аж до розгляду в Європейському суді з прав людини.

 


Оригінал: Olympische atlete in de cel voor 'schijnhuwelijk'
Рубрика(и): Спорт , Наші за кордоном

El País (Spain, Spanish) Іван, клоун з України
Іспанська El Pais поставила аж два матеріали (фотогалерею і с... 24.02.2021 9:05:27
Lausitzer Rundschau (Germany, German) Будні нижньо-лужицької поліції
Як повідомляє місцевого значення газета "Лужицький огляд" (La... 31.05.2017 19:10:54
Der Standard (Austria, German) Українка Оксана Линів - шеф-дириґент опери у Ґраці
Уперше за всю історію існування опери у австрійському Ґраці г... 02.02.2017 14:40:57
Στόχος (Greece, Greek) Українка встановила цікавий світовий рекорд
Прямо у етері одного з англомовних грецьких ТБ-каналів PRO Ne... 15.10.2016 9:36:00
Hallands Nyheter (Sweden, Swedish) Шведський політик українського походження має неприємності через "неполіткоректні" висловлювання
Олега Дацишина - політика місцевого рівня (на фото), погрожую... 13.11.2012 9:07:28
DeutschlandRadio (Germany, German) Ікони у передвиборчій боротьбі
Славіст і історик Вільфрід Їльґе про використання спортивних ... 24.06.2012 2:07:04Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014