СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Чехія надасть 16 млн крон на українську освіту

23.05.2017 6:15:26
Автор: Валерій Дротенко 

22 травня, Прага - Чеське Республіка надасть благодійну допомогу на освітні програми для відбудови України, вирішив уряд країни 21 травня.
Було вирішено надати лише половину з тієї суми, що спочатку пропонував міністр закордонних справ країни Любомір Заоралек (на фото, соціал-демократи, ЧССД) - він наполягав на виділенні 35 млн Україні упродовж двох років.
Загалом же чеський кабінет міністрів вирішив розпочати подібну підтримку України ще у березні 2014р.
За минулі роки на це було виділено 50 млн чеських крон, решту коштів було надано з інших джерел у віданні чеського МЗС.
"Ці додаткові кошти, додаткові 16 млн, що їх буде надано, призначено для освітніх програм, що їх реалізує Чеська Республіка в Україні. Це, головним чином, підтримка освітньої галузі та студентства", - повідоми Заоралек після урядового засідання.
Реалізовані упродовж 2014-2016рр. в Україні проекти обійшлися загалом у 171 млн крон. Вони були зосереджені на заснуванні й підтримці незалежних ЗМІ, реформі медійного середовища в країні та боротьбі з корупцією.
Ці проекти також стосувалися вищої освіти, підтримки програм розвитку ООН та, можливо, особливих стипендій для українців, що навчалися у державних університетах та коледжах Чехії.
Окрім того, Чехія також надавала підтримку українцям, що постраждали внаслідок збройних конфліктів та внутрішньо переміщеним упродовж 2014-15рр. особам, допомагаючи їм медикаментами.
Також, у цю допомогу увійшли гуманітарне транспортування українців, що лікувалися в Чехії за програмою MEDEVAC, повідомив міністр.
Для довідки: 1 долар США = 23.710 крон. 


Оригінал: Czechs to give CZK 16 million to schools in Ukraine
Рубрика(и): Гуманітарна допомога , Чехія

Liechtensteiner Volksblatt (Liechtenstein, German) Хакери атакували веб-сайт німецького бундесканцлера
Веб-сайти федеральної канцлерші Німеччини Ангели Меркель та н... 07.01.2015 18:25:00
Gießener Anzeiger (Germany, German) Програють, у будь-якому разі, українці
Місцева газета Giessener Anzeiger заохочує здавати поношені р... 08.06.2012 4:00:00Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014