СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Економіка > Транспорт > Судноплавство > Thor Liberty   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Le Matin (Switzerland, French) 69 "Петріотів" везлися до Шанхаю
Відомими стали деякі подробиці справи зі затриманням данського судна з українською командою. Судно прямувало до Шанхаю, а 69 знайдених на його борту ракет "Петріот" типу "земля-повітря" походять з Німеччини. Фінськи митники ведуть розлідування справи з... 22.12.2011 19:01:03
Södermanlands Nyheter (Sweden, Swedish) У поліції допитують капітана судна
Котка, Фінляндія Фінська поліція продовжила сьогодні допити членів української команди судна, заарештованого в порту Котка з вантажем військової робото- та вибухової техніки на борту. На судні Thor Liberty було знайдено 69 ракет "Петріот", а також 150 ... 22.12.2011 10:10:05

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014