СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Зовнішня торгівля > Митний Союз   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Mediapool.bg (Bulgaria, Bulgarian) Як у Болгарії розуміють угоду між Януковичем та Путіним
Один з провідних болгарських економістів, співзасновник тамтешнього "Інституту Ринкової Економіки" Красен Станчев аналізує можливі опції для України у її дилемі "ЄС-Росія", та робить висновок, що "Україну можна вже вважати членом Митного Союзу, якщо ті... 20.12.2013 19:25:13
TV2 (Denmark, Danish) Данська прем'єрка: Україна не може бути одночасно і в Європі, і в Митному Союзі
Прем'єр-міністр Данії та, за ротацією - Голова Ради ЄС, виступила з різкою критикою "хитрої" позиції, що її ніби-то зайняв Віктор Янукович, котра полягає у бажанні перебувати водночас і в Митному Союзі з Росією, і в Зоні вільної торгівлі з ЄС.Не вельми... 19.12.2013 14:16:35

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014