СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Міжнародні відносини > Санкції проти уряду   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Stern (Germany, German) США вводять санкції проти Росії
Як оголосив Президент Барак Обама, санкції торкнуться "тих, хто безпосередньо задіяний у дестабілізації ситуації в Україні, а також військовій інтервенції в Криму.Санкції виражатимуться в візовій забороні та блокуванні майна та рахунків декотрих росіян... 06.03.2014 15:36:45
Stern (Germany, German) Крим: ЄС виніс рішення про перші санкції проти Росії
ЄС виніс рішення по санкціях проти Росії на випадок подальшого небажання обмежитися переговорним процесом та подальшої ескалації конфлікту. Рішення підконтрольного Москві кримського парламенту про приєднання до Росії у ЄС вважають "неправомірним".Санкц... 06.03.2014 20:09:39

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014