СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Наші за кордоном > Торгівля людьми   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
מעריב (Israel, Hebrew) У Ізраїлі викрито торгівців людьми
Заарештовано двох чоловіків та одну жінку - громадян Ізраїлю, котрих звинувачують у торгівлі людьми і примушенні до проституції. Серед потерпілих - українки, росіянки і білоруски. 09.04.2012 12:46:07
Walla Hadashot וואלה חדשות (Israel, Hebrew) Вимушені до проституції українки вимагають відшкодування в держави Ізраїль
Двоє жінок з України, котрих змушували займатися проституцією в Ізраїлі, позиваються зараз до держави Ізраїль, вимагаючи відшкодування на мільйони доларів, котре їм необхідне для сплати лікування від набутих за час примусової роботи хвороб – СНІДу, геп... 16.08.2011 15:25:33

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014