СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Політика > Нац. меншини   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Il Giornale (Italy, Italian) Італійці Криму теж потерпали від Сталіна
Італійська громада Криму просить підтримку в уряду Монті у набутті статусу депортованої нацменшини. Йдеться про близко 350 нащадків італійських імігрантів, що переселилися сюди з Адріатичного узбережжя між 1830 і 1870рр., до Керчі. Уперше під час форум... 18.05.2012 9:20:00
Yam (Moldova, Romanian) Національне питання (Молдова)
Професор Університету Отава, автор працю з соціології та психології, молдаванин Ліліан Неґуре змальовує у власному блозі нинішню ситуацію з національними меншинами у Республіці Молдова. Однією з головних тез допису є, зокрема, узагальнення, що націонал... 30.03.2012 10:50:25

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014