СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Туризм > За нареченими   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
The Sun (United Kingdom, English) "Сан" приєднується до турів за нареченими на час ЧЄ
Журналіст британського часопису "Сан" намагається "звабити" заляканих надто непривабливими українськими реаліями британських футбольних фанатів їхати до України на ЧЄ-2012 додатковими атракціями - такими, як "дешеві" й невибагливі українські наречені. 09.04.2012 3:18:00
Дневник (вестник) (Bulgaria, Bulgarian) Дівчата з Варни на п'ятому місці...
За версією сайту Travellers Digest, болгарська Варна посіла п'яте місце у світовому рейтингу міст з найкращими жінками. На чільному ж місці наш рідний Київ, котрий туристи описують як місце, яке дивує неймовірною красою жінок, яких там можна зустріти. ... 03.04.2012 8:45:00

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014