СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Міжнародні відносини > Транскордонне співробітництво   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
SiTel СиТел (Macedonia, Macedonian) Делегація з Переяслав-Хмельницького відвідала Кочани (Македонія)
Візит здійснено в рамках культурно-господарського обміну, можливо з метою пошуку інвестицій в македонську інфраструктуру, та знайомство з туристичними принадами міста. 16.04.2012 12:48:06
Právo (deník) (Czech Republic, Czech) Височинський край надасть Закарпаттю 5 млн. крон на оновлення шкіл
Височинський край (адм.-тер. одиниця на півдні Чехії) надасть освітнім та лікувальним закладам Закарпаття 5 млн. крон на поліпшення умов навчання і лікування. Височинський край на карті Чехії. 29.03.2012 8:04:34

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014