СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Міжнародні відносини > Громадянська війна у Сирії   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Der Standard (Austria, German) Анхар Кочнєва вільна після місячного перебування у полоні
"Українська журналістка" Анхар Кочнєва втекла з полону, де вона перебувала понад місяць, в руках повстанців."Перші сорок днів умови утримання й відношення були цілком пристойними, однак, після - почали різко погіршуватися.Анхар Кочнєва має намір поверн... 12.03.2013 11:18:09
Staburags (Latvia, Latvian) Флотилія російських військових кораблів прибула до Сирії
Інші джерела - Reuters. Формально, до України повідомлення має відношення лише тим, що одне з суден - "Адмірал Кузнєцов" (колишня назва - "Рига") було колись збудовано на миколаївській судноверфі. 09.01.2012 8:11:15

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014