СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Міжнародні відносини > Геополітика > Заказуха   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Правда (Serbia, Serbian) У Сербії вважатимуть, що Авто-Майдан таки дійсно "переїхав" ДАІ-шника
Сербська "Правда" з посиланням на "Глас Русія" (себто, "голос Росії") пише, що авто-майданівець "нахабно збив майора міліції, після чого того було доправлено в лікарню" (мова йде про ось цю новину).З колишніми югославськими ЗМІ у нас парадоксальна ситу... 03.01.2014 18:43:32
Rheinische Post (Germany, German) В Росії знову дме вітер змін
Інакше як "заказухою" не назвеш "оду Путіну", що її "співає" на шпальтах Райніше Пошт такий собі Клаус Келле, відомий завдяки своїй жінці Бірґіт Келле.Не дивлячись на те, що його дід за жодні пироги не мав би справу з Росією, де він провів 3 роки в сиб... 03.01.2014 10:00:00

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014