СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Персоналії > Сергій Бубка   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Basler Zeitung (Switzerland, German) Бубку "трясе" під час взяття чергової висоти
Низка швейцарських газет описують коротку історію спортивного, а потім - і грошового злету Сергія Бубки.Нарешті, навіть до настільки підкреслено-нейтральної Швейцарії дійшло, ким був Янукович та його оточення: збагачення Бубки явно пов'язують з його пр... 07.03.2014 7:14:00
Westdeutsche Zeitung (Germany, German) Сергій Бубка про бойкот "Євро": жодного позитивного результату не дасть
"Використовувати спортивні події у якості політичної сцени ніколи не давало позитивного ефекту", - зазначає популярний на Заході український легкоатлет.На думку стрибуна з жердиною (а за сумісництвом - члена та одного з "облич" "Партії Регіонів", волод... 07.06.2012 11:13:54

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014