СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Здоров'я > СНІД   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Düsseldorfer Nachrichten (Germany, German) Елтон Джон і Queen дали концерт, щоб привернути увагу до СНІДу
Крім темпів зростання кількості ВІЛ-інфікованих, котра найвища у Європі в нашій країні, британських поп-зірок також непокоять утиски прав секс-меншин.Власне, заради цього було дано безкоштовний концерт для 100000-ї аудиторії в центрі Києва. 01.07.2012 12:25:05
Noordhollands Dagblad (Netherlands, Dutch) Голандці подадуть петицію Януковичу щодо СНІДу
Колишня голандська футбольна зірка та Ян Мюлдер та комік Хав’єр Гюзман ініціюють збір підписів під петицією голандських громадян до Януковича, всерйоз зайнятися проблемами СНІДу у приймаючій країні «Євро». Згідно зі статистикою, темпи зростання кількос... 30.05.2012 12:24:13

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014