СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       У Нідерландах заморожено 380 млн. євро активів Януковича і соратників

06.06.2017 15:40:31
Автор: Валерій Дротенко 

Минулого року в Нідерландах перебувало до 375 млн. євро активів компаній, котрі було заарештовано у зв'язку з належністю їх особам, що входили до санкційного списку по Україні. Зараз міністерство фінансів країни уперше озвучило точні цифри. Це є сигналом, що ті особи вже не зможуть відновити свої права на володіння тим майном. 

Уперше міністерство фінансів цієї країн озвучило точну цифру активів, що їх було заморожено в рамках санкцій, що їх було запроваджено проти "декотрих громадян України, що підозрюються в розтраті державних коштів або масових порушеннях прав людини". У цьому санкційному списку міститься у т.ч. й президент-утікач Віктор Янукович

Точні суми випливають з одноразового звіту, підготовленого за 2016р., у письмовій відповіді міністра фінансів Йеруна Дейсселблума (на фото) на питання парламенту (фракції SP) у вівторок.

На момент запровадження санкцій, у березні 2014р., Дейсселблум озвучив, що "йдеться про сотні мільйонів євро", однак точна сума з тих пір не називалася, оскільки це могло становити таємницю на той момент.

 


Оригінал: €380 miljoen bevroren na sancties Oekraïne
Рубрика(и): Санкції за Євро-Майдан , Нідерланди

Нідерланди: Брак знання Росії нам тепер дорого обходиться
Славіст із університету Лейден, Шенг Схейнен, пише у своїй ст... 04.04.2014 12:23:10
De Volkskrant (Netherlands, Dutch) Християнські демократи Нідерландів нарешті підтримають Асоціацію з Україною
Перетворити мафіозну країну на стабільного сусідаСаме під так... 23.05.2017 20:44:00
Der Standard (Austria, German) Кличко вимагає введення санкцій проти Януковича
У інтерв'ю, котре Віталій Кличко дав німецькій газеті "Більд"... 13.01.2014 7:04:00Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014