СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Закон про вибори до ВР 2012, виявляється, прогресивний

06.07.2012 20:18:10
Автор: Валерій Дротенко 

Так, принаймні, щиро вважає про-владна "дезінформаційна" аґенція Worldwide News Ukraine (WNU).

Те, що критикується експертами, котрі читали цей закон, нахваляється, зокрема, заміс з представництва й мажоритарки; ацент же робиться на тому, що, далебі, закон ухвалено для того, щоб вибори «стали ще прозорішими». Цитується Єфремов, котрий торочить про «охоплення всієї країни супутниковим інтернет-зв’язком», а також «сердешне запрошення» від Азарова «не лише спостерігачам з СНД», а й, дідько з ним, ЄС та ОБСЄ.

Вінцем прозорості, за підставою WNU і ПР, має стати обладнання кожної з 34000 виборчих дільниць веб-камерою(!), котра просто-таки гарантуваниме прозорість виборів.

 

Ми вважаємо, що країна повинна знати своїх героїв, як то кажуть, тому звертаємо увагу, що за підготовку матеріалу відповідальною значиться така собі Марія Іванова (на фото) – керівник проекту на WNU. З огляду на творчий доробок, що офіційно публікується на сайті (у якому, до речі, не міститься «дези») – цілком мисляча людина, однак, якщо «партія накаже» – можна й посприяти навішуванні лапші на вуха зарубіжної аудиторії, тим більше, що (вочевидь) «кушать хоцца», тож, будьмо знайомі з тими, хто ллє воду на млин окупаційної й злочинної адміністрації нашої країни.

Пропонуємо також перейти за посиланням на відповідну рубрику, аби побачити попередньо злиту «дезу» від цієї ж аґенції, котра, між іншим, утримується за наші з вами гроші (у кінцевому рахунку).


Оригінал: Ukraine verabschiedet Gesetz für mehr Transparenz bei den Wahlen
Рубрика(и): Вибори 2012 , Worldwide News Ukraine , Закон про вибори 2012

Trouw (Netherlands, Dutch) Переголосування у п'яти округах
ЦВК призначила проведення повторних виборів у найбільш пробле... 06.11.2012 1:53:00
Osterholzer Kreisblatt (Germany, German) Надзвичайний інтерес до України
Депутат Бундестаґу від "Зелених" Марілуїзе Бек провела зустрі... 10.07.2012 6:00:00
Noordhollands Dagblad (Netherlands, Dutch) Ющенко йде на вибори на чолі нового об'єднання правих партій
09.07.2012 17:19:17Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014