СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Валерій Гайчук на фото з одіозними особами

10.12.2011 23:03:00
Автор: Валерій Дротенко 

Віктор Ющенко, Митрополит УПЦ РП, Віктор Кравченко - ось неповний список тих, з ким поруч мав честь спілкуватися заарештований у Ясах за підозрою в організованому відмиванні грошей колишній міністр оборони Республіки Молдова з подвійним україно-молдовським громадянством Валерій Гайчук.


Оригінал: FOTO Un general în rezervă din Ucraina şi doi bărbaţi au fost reţinuţi după ce au încercat să scoată un milion de dolari dintr-o bancă din Iaşi UPDATE
Рубрика(и): Валерій Гайчук

Yam (Moldova, Romanian) Арешт Валерія Гайчука
Відомого колись у владних колах Молдови й України, генерала м... 05.04.2012 16:00:37Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014