СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Salzburger Nachrichten
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Oksana Lyniv ab Herbst neue Chefdirigentin der Grazer Oper

Резюме:Die Grazer Oper bekommt ab Herbst erstmals eine Chefdirigentin: Die 39-Jährige Oksana Lyniv wird als erste Frau diesen Posten innehaben, damit steht sie auch dem Grazer Philharmonischen Orchester vor. Die aus der Ukraine stammende Dirigentin folgt Dirk Ka...
Посилання:http://www.salzburg.com/nachrichten/oesterreich/kultur/sn/artikel/oksana-lyniv-ab-herbst-neue-chefdirigentin-der-grazer-oper-232842/
google translate:  переклад
Дата публікації:02.02.2017 14:37:09
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Kultur
Додано:02.02.2017 13:03:43
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014