СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Lausitzer Rundschau
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Bundespolizei nimmt gesuchte Männer an der Autobahn fest

Резюме: Die Bundespolizei hat zwei per Haftbefehl gesuchte Männer aus der Ukraine und Polen am Dienstag an der Autobahnabfahrt Kodersdorf festgenommen. Wie die Polizei mitteilt
Посилання:http://www.lr-online.de/regionen/weisswasser/Bundespolizei-nimmt-gesuchte-Maenner-an-der-Autobahn-fest;art13826,6015669
google translate:  переклад
Дата публікації:31.05.2017 19:10:54
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:31.05.2017 15:00:30
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014