СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:NA Presseportal
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Interleaseinvest Group AG hofft auf Kooperation mit den britischen Behörden und mit der EBWE, um die Beschlagnahme in der Ukraine aufzuklären

Резюме:Interleaseinvest Group AG: Kyiv, Ukraine (ots/PRNewswire) - Die Interleaseinvest Group AG, eine zu 100 % begünstigte Gesellschaft der Interleaseinvest LLC mit Sitz in der Ukraine, erwartet, dass der ukrainische Generalbundesanwalt die fehlenden Details zur Beschlagnahme des ...
Посилання:http://www.presseportal.ch/de/pm/100062162/100803505
google translate:  переклад
Дата публікації:09.06.2017 11:40:15
Автор:[email protected] (presseportal.ch)
Url коментарів:
Джерело:Interleaseinvest Group AG, http://www.presseportal.ch/de/pm/100062162/100803505
Категорії (оригінал):
Додано:09.06.2017 10:20:41
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014