СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:The Seattle Times
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

Thousands attend gay pride march in Ukraine’s capital

Резюме:
KIEV, Ukraine (AP) — Thousands of people have attended a gay pride parade in the Ukrainian capital amid tight security. Much of downtown Kiev was cordoned off and about 5,000 police officers were on duty for Sunday’s event, which has traditionally been a focal point for attacks by ultranationalists. Kiev police spokeswoman Oksana Blishchik wrote […]
Посилання:http://www.seattletimes.com/nation-world/thousands-attend-gay-pride-march-in-ukraines-capital/?utm_source=RSS&utm_medium=Referral&utm_campaign=RSS_all
google translate:  переклад
Дата публікації:18.06.2017 13:09:08
Автор:
Url коментарів:http://www.seattletimes.com/nation-world/thousands-attend-gay-pride-march-in-ukraines-capital/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал): Nation & World
Додано:18.06.2017 10:23:55
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014